jesteś na: Strona główna / ak-europejski-dzien-walki-z-rakiem-piersi

EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z RAKIEM PIERSI

Październik tradycyjnie jest miesiącem profilaktyki chorób piersi, a 15 października jest szczególnym dniem – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, w którym pamiętamy o wszystkich Pacjentkach i Pacjentach zmagających się z tym problemem.
W naszej pracowni mammograficznej intensywnie działamy cały rok by wygrać z nowotworami piersi.
Odbywa się to m.in. w ramach programu badań przesiewowych Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i badań profilaktycznych realizowanych ze środków Urzędu Miasta i Gminy Kędzierzyn-Koźle.
Po kampanii promocyjnej działań profilaktycznych, w ramach kolejnego elementu działań przygotowaliśmy ulotkę informacyjną zachęcającą do samobadania, jak i odwiedzenia naszej pracowni.
Wersję papierową ulotki można otrzymać m.in w naszej pracowni, a my już teraz zachęcamy do zapoznania się z wersją elektroniczną.
Zapraszamy także na stronę internetową dedykowaną pracowni mammograficznej – www.e-szpital.eu/mammografia/ – Znajdą tam Państwo sporą dawkę wiedzy.
Pracownia mieści się w budynku Przychodni Przyszpitalnej przy ul. 24 kwietnia 7 w Kędzierzynie-Koźlu, bezpośredni numer telefonu do pracowni to 77 482 41 14.

Do pobrania – Profilaktyka Raka Piersi:

Profilaktyka Raka Piersi