BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE

Szanowni Państwo, już w najbliższą sobotę 6 listopada br. w ramach miesiąca profilaktyki nowotworowej u mężczyzn zapraszamy Panów, po 40 roku życia do zbadania poziomu markera prostaty – PSA. Przebadać będzie można się bezpłatnie na naszym stoisku zlokalizowanym w Hali Azoty podczas meczu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Pamiętajmy ta, rutynowa diagnostyka przesiewowa raka prostaty opiera się na badaniu stężenia antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) we krwi oraz na badaniu i wywiadzie urologicznym. Są to kluczowe informacje pomagające szybko wykryć nowotwór.
Dalsza konsultacja urologiczna otrzymanych wyników będzie możliwa już 12 listopada w godzinach 8-12 w ramach tzw. „Białej Soboty” do przychodni przyszpitalnej na ul. 24 kwietnia 7, po wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 509 842 442. Wszystko obywa się błyskawicznie i bez skierowania. Na konsultacje urologiczne 12 listopada br. zapraszamy Panów /po wcześniejszej rejestracji/, którzy badali marker PSA na meczu ZAKSY. Uwaga: liczba miejsc, w ramach „Białej Soboty”, jest ograniczona!
Zapraszamy na mecz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i do badań. Panowie dbajmy o siebie.