Rozpoczynamy Pracę Poradni Geriatrycznej - Zapraszamy Seniorów!

Już od 7 listopada 2023 roku zapraszamy Seniorów do Poradni Geriatrycznej w Przychodni Specjalistycznej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu na ul. Harcerskiej 11.

Przyjęcia będą odbywać się we wtorki, środy i czwartki, w godzinach popołudniowych, tj. od 15:00 do 19:00.

Do skorzystania z usług Poradni Geriatrycznej będą uprawnieni pacjenci, którzy ukończyli 60 lat życia. Przychodnia ma zapewniony kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Poradnia będzie przyjmować pacjentów wyłącznie na podstawie skierowania, które można uzyskać od lekarza prowadzącego po zakończonym leczeniu szpitalnym lub od lekarza rodzinnego.

W celu umówienia się na wizytę Pacjenci mogą skontaktować się z Przychodnią Specjalistyczną pod numerem telefonu 77 406 25 25 w godzinach od 7.30 do 14.00 lub w punkcie informacyjnym na miejscu.

Opiekę nad Seniorami będzie sprawował zespół specjalistów geriatrii naszego szpitala, którego koordynatorem został p. Tomasz Wantuła.

Otwarcie Poradni Geriatrycznej w SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle jest odpowiedzią na rosnące potrzeby zdrowotne naszych starszych mieszkańców oraz dążenie do zapewnienia wysoce specjalistycznej opieki medycznej w lokalnym, przyjaznym i dostępnym otoczeniu.