Podsumujmy ubiegły rok w naszym szpitalu!

Rok 2022 w naszym szpitalu to powrót do przyjęć pacjentów na wszystkich oddziałach w pełnym wymiarze. Stało się to w kwietniu 2022 (w marcu wyłączony był jeszcze Oddział Dziecięcy i Oddział Dermatologii).
Cały czas spłacamy dług zdrowotny wobec Was. Pamiętając o potrzebach zwiększyliśmy liczbę przyjęć pacjentów w stosunku do 2019 roku m.in. na Oddziale Położniczo-Ginekologiczny z pododdziałem Ginekologii Onkologicznej, Oddział Chirurgii Ogólnej oraz Oddział Neurologii z pododdziałem Udarowym.

W 2022 roku przyjęliśmy w szpitalu ponad 31 tys. pacjentów! Jednocześnie część świadczeń, dotychczas realizowanych w szpitalu przenieśliśmy do Poradni Specjalistycznych m.in. w trybie ambulatoryjnym „jednego dnia” są realizowane zabiegi okulistyczne, laryngologiczne czy urologiczne.

Otworzyliśmy Przychodnie Leczenia Stwardnienia Rozsianego, Przychodnie Hepatologiczną i Anestezjologiczną zwiększając zakres naszej oferty. Przyjęliśmy w ubiegłym roku blisko 80 tysięcy! pacjentów w Poradniach Specjalistycznych.

Zakończyliśmy remont całego bloku operacyjnego. W ubiegłym roku na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej wykonano prawie 600 zabiegów w technikach mało-inwazyjnych. Podobnie jest na GINEKOLOGII gdzie ponad 80% wszystkich operacji przeprowadzamy właśnie laparoskopowo.

Wdrożyliśmy tzw. Call Center, czyli jeden nr telefonu do rejestracji ( tel. 77 406 25 25) dla Przychodni Przyszpitalnej oraz Przychodni Specjalistycznej. Panie odebrały już ponad 40 tys.! rozmów.

W 2023 roku zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pozostać wiernymi, naszej misji.: ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO PACJENTÓW NASZYM CELEM, A JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG NASZĄ AMBICJĄ.